05 Листопада, 2023 р., 12:53
Офіційно День соціального працівника з'явився в Україні понад 20 років тому. Свято було встановлено "на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики" указом № 374/99 президента Леоніда Кучми від 13 квітня 1999 року.
03 Листопада, 2023 р., 13:59
Вакцинація населення України – це питання національної безпеки. Тому
25 Жовтня, 2023 р., 11:33
Шановні мешканці Луганщини! Звертаємо вашу увагу на те, що Міністерство освіти і науки України анонсувало четверту хвилю прийому заявок на вступ до вищих закладів освіти до 06.11.2023.
18 Жовтня, 2023 р., 19:27
МКІП запрошує охочих взяти участь у конкурсі з виготовлення матеріалів до Дня Героїв Небесної Сотні.
18 Жовтня, 2023 р., 13:27
18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який покликаний вчергове нагадати про необхідність консолідації зусиль органів державної та місцевої влади, громадських організацій з метою підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, зокрема сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи. Повномасштабна війна, значне збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб та людей, які були змушені покинути Україну, рятуючись закордоном, економічна, гуманітарна та безпекова кризи, а також зростання рівня безробіття – усі ці фактори сприяють поширенню злочину торгівлі людьми. Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою торгівлі людьми або ви володієте інформацією щодо таких злочинів негайно повідомте про це за наступними телефонами: 1547 – Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми; 527 – Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми; 112 – Служба екстреної допомоги в ЄС; 102 – Поліція.
18 Жовтня, 2023 р., 09:46
18 жовтня-  Європейський день боротьби з торгівлею людьми
12 Жовтня, 2023 р., 21:35
Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями. Топ-10 професій за кількістю наявних пропозицій роботи на Єдиному порталі вакансій, який було створено спільними зусиллями Державної служби зайнятості та шести провідних українських сайтів з пошуку роботи і щодня налічує понад 220 тисяч пропозицій роботи на сьогодні виглядає так: •  продавець-консультант - 9379 вакансій; •  менеджер з продажу - 7416; •  кухар - 6057; •  бухгалтер - 5962; •  вантажник - 4346; •  лікар - 3385; •  швачка - 2812; •  бариста - 2382; •  водій автотранспортних засобів - 2336; •  машиніст - 2030. У базі даних Державної служби зайнятості станом на кінець вересня 2023 року налічувалося 65 тисяч актуальних вакансій. Звісно, можна самостійно здійснювати пошук роботи через Єдиний портал вакансій, оформити підписку на вакансії через боти служби зайнятості у Telegram та Viber або доручити цю справу професіоналам і звернутись до найближчого центру зайнятості. Детальніше: Урядовий портал http://surl.li/lyybl Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc Надаємо підтримку з питань зайнятості: - телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk - вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr
06 Жовтня, 2023 р., 21:38
Благодійний фонд «Право на захист» спільно з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців розпочали збір даних для надання грошової допомоги на оренду житла.
05 Жовтня, 2023 р., 21:44
В рамках інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» Луганська обласна служба зайнятості проводить заходи для внутрішньо переміщених осіб в гуманітарних хабах «Луганщина моя».