14 Серпня, 2023 р., 21:34
Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.
14 Серпня, 2023 р., 16:12
Збройні Сили України захищають усіх нас від смерті. Сотні тисяч кращих синів і дочок України вже у лавах ЗСУ.
12 Серпня, 2023 р., 10:10
Вітаємо юних, зухвалих, креативних з Міжнародним днем молоді. Бажаємо оптимізму повні кишені, усмішок від вуха до вуха, виконання бажань на всі сто, буднів та вихідних з пригодами, здійснення планів без перешкод
09 Серпня, 2023 р., 09:25
За сприянням у працевлаштуванні людина може звернутися до будь-якого центру зайнятості, зручного для її відвідування, незалежно від зареєстрованого місця проживання (перебування). Зробити це можна особисто або за допомогою порталу «Дія».
07 Серпня, 2023 р., 18:12
Перший ролик до інформаційної кампанії “Родинам захисників” спрямований на донесення інформації з алгоритмом комунікації у нагальних питаннях до сімей мобілізованих військовослужбовців
06 Серпня, 2023 р., 10:52
У День Військово-повітряних сил бажаємо захисникам українського неба міцного здоров'я та успішного ураження усіх ворожих цілей. Нехай у кожному польоті вас супроводжує ангел-охоронець! Нехай молитви всього українського народу захистять вас у небі.