01 Жовтня, 2023 р., 09:59
У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Ви щодня робите неймовірне та боретесь за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні!
28 Вересня, 2023 р., 20:52
82 роки тому у Києві відбулись масові розстріли у Бабиному Яру — було вбито 33 771 людину (29-30 вересня 1941 року)
21 Вересня, 2023 р., 19:15
Стаж роботи ВПО за відсутності документів може підтверджуватися показаннями не менше двох свідків.