19 Січня, 2024 р., 11:25
На цей час Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Держмолодьжитло) реалізуються заходи державних програм, які направлені на забезпечення житлом ВПО шляхом надання пільгових довгострокових кредитів:
12 Січня, 2024 р., 18:01
У багатьох людей існує думка, що відмовляються від сплати аліментів виключно чоловіки. Це яскравий приклад стереотипного уявлення про гендерні ролі у суспільстві, адже як показує практика роботи органів державної виконавчої служби, ігнорування батьківських обов’язків не має статі.
04 Січня, 2024 р., 09:57
Запрошуємо кандидатів на вакантні посади для проходження служби в лавах ЗСУ
29 Грудня, 2023 р., 10:53
Щоб отримати якісний протез, не потрібно збирати кошти та їхати за кордон. Держава забезпечує протезом кожного, хто його потребує!