Сторінка на стадії наповнення

В Лозно-Олександрівській громаді розпочато реалізацію ще одного проєкту в рамках НКПВУ

В Лозно - Олександрівській громаді розпочато реалізацію другого масштабного  проєкту «Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка (капітальний ремонт)».  Планується  проведення повного капітального ремонту будівлі включаючи наступні види робіт: оновлення системи теплопостачання, заміна труб та радіаторів, повне облаштування даху, ремонт фасаду будівлі, встановлення пандусу, оздоблювальні роботи, оновлення системи водопостачання, водовідведення, пожежної охорони тощо

10:35 15.09.2020

День захисту людей похилого віку

Сьогодні, 15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається Всесвітній День захисту літніх людей.

12:25 15.06.2020

З Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Тому головний обов'язок батьків, суспільства та держави- це піклування про підростаюче покоління, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

09:16 01.06.2020

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…

Чорнобиль... 26 квітня 1986 року. Це дата, яка потрясла весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Пройшло 34 роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Все людство згадує про ті трагічні події, про тих, хто став на боротьбу з радіаційною стихією. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

10:01 26.04.2020

Відбулися збори громадян села Олексапіль

Збори громадян села Олексапіль щодо питання підпалу сухої трави на території села. Сьогодні, за ініціативи селищного голови Олексія Леонова відбулися збори громадян під час, яких жваво обговорювали питання підпалів сухої трави та небезпеку, яка криється за такими необдуманими вчинками. Настала весна. Адже весна це традиційно час прибирання, тому мешканці та голова громади обговорили про графік проведення суботників. Зазначимо, що селищний голова Олексій Леонов закликає всіх жителів громади до активного громадського життя та разом сприяти розвитку Лозно-Олександрівської ОТГ.

14:10 13.03.2020

Засідання робочої групи з гендерно орієнтовного бюджетування Лозно-Олександрівської селищної ради.

12 березня в приміщенні Лозно-Олександрівської селищної ради відбулося засідання робочої групи з гендерно орієнтовного бюджетування Лозно-Олександрівської селищної ради.

10:39 13.03.2020

Святкування Масляної

Справжня народна забава, що зберегла свої давні традиції пов'язані із проводами зими, сьогодні відбулась у Лозно-Олександрівці. З 11ї години дня у нас вже стартувала миттєва лотерея, де всі охочі придбали квитки та брали участь у розіграші призів.

20:19 01.03.2020