Події та заходи

07 Листопада, 2019 р., 16:29
7 листопада в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у Східній Україні»  за підтримки Структури ООН Жінки на сході України, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління» до Лозно-Олександрівської ОТГ завітала регіональна координаторка МБФ «Українська фундація громадського здоров'я» Олена Єсипенко.
01 Листопада, 2019 р., 20:40
1 листопада у рамках Програми «Доступна медицина» Лозно-Олександрівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала нову службову автівку Renault Duster.
01 Листопада, 2019 р., 13:44
Шановні працівники соціальної сфери!
25 Жовтня, 2019 р., 10:11
24 жовтня в смт. Лозно-Олександрівка, селищі Мирне та селі Солідарне відбулася висадка саджанців липи та туї. У висаджені саджанців на території населених пунктів Лозно-Олександрівської ОТГ приймали участь Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов, старости Мирненського та Солідарненського округів, працівники селищної ради, відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту, центру надання соціальних послуг та комунального підприємства, школярі, вчителі та місцеві жителі.
13 Жовтня, 2019 р., 13:35
Шановні мешканці Лозно-Олександрівької громади, вітаю Вас із Днем Захисника України!
09 Вересня, 2019 р., 13:59
8 вересня 2019 року в смт. Лозно-Олександрівка відбувся Футбольний турнір «Спорт - запорука здоров'я».
23 Серпня, 2019 р., 11:40
Депутатський корпус та працівників Лозно-Олександрівської селищної ради  вітають з Днем Державного Прапора України!