28 Червня, 2019 р., 13:41
Шановні мешканці громади!
14 Червня, 2019 р., 11:14
Шановні медичні працівники !
04 Червня, 2019 р., 16:23
Із січня 2019 року МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» впроваджується проект «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії та який зосереджений на Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.
15 Травня, 2019 р., 13:39
Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама.
08 Травня, 2019 р., 13:43
8 травня відзначається День пам'яті та примирення, в цей день ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.
03 Травня, 2019 р., 11:38
Луганська ОДА інформує:
26 Квітня, 2019 р., 10:52
24 квітня 2019 р. в Луганської обласної адміністрації відбувся круглий стіл «Ефективна комунікація та запобігання конфліктів - запорука розвитку в об’єднаних територіальних громадах».
26 Квітня, 2019 р., 09:51
Зі світлим святом Великодня!