Сторінка на стадії наповнення

17 Жовтня, 2023 р., 17:57
Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація запрошує небайдужих громадян Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади, які мають активну життєву та громадянську позицію, до співпраці на громадських засадах у складі Топонімічної комісії. Топонімічна комісія – це дорадчий орган, який займається питаннями перейменування об’єктів топонімії в рамках виконання Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про засудження і заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Також ми запрошуємо і сподіваємось на плодотворну та ефективну взаємодію науковців-експертів у галузях історії, краєзнавства, філології, соціології, практичної психології, журналістики, правознавства.  Якщо ви хочете брати участь у роботі Топонімічної комісії Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади Сватівського району Луганської області, будь ласка, надішліть свою згоду на електронну адресу: lozno@loga.gov.ua Контактна особа – ЛИСЕНКО Олександр Олександрович, тел. 050 047 4832 Ми будемо раді разом працювати на благо нашої громади та держави. Дякуємо за ваш інтерес та підтримку!
23 Лютого, 2022 р., 11:44
Шановні мешканці Лозно-Олександрівської громади!
31 Січня, 2022 р., 10:48
УВАГА: (ЗМІНА ТАРИФУ)