Сторінка на стадії наповнення

22 травня Днем жалоби у Луганській області

Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай своїм розпорядженням оголосив 22 травня 2020 року Днем жалоби на Луганщині у зв’язку із трагічною загибеллю під час виконання службових обов’язків командира батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції у Луганській області Сергія Губанова.

16:49 21.05.2020

Проекти рішень для обговорення

10:34 14.05.2020

До відома мешканців Лозно-Олександрівської ОТГ

Жителі Лозно-Олександрівської громади, підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, будівельного матеріалу, побілка дерев, прибирання гілля та ін.), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території селищ та сіл, утримувати в чистоті і порядку житлові будинки й інші об’єкти соціального призначення.

16:26 27.04.2020

Увага! Важливі зміни

На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 року №211, враховуючи розпорядження керівника робіт з ліквідації насідків НС Білокуракинської РДА виконавчим комітетом Лозно-Олександрівської селищної ради було прийнято рішення №1 від 23.04.2020 року: "Про закриття на території Лозно-Олександрівської селищної ради для відвідування громадянами кладовищ у традиційні після пасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім процесу поховань за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше 1,5 метра, наявності респіраторів або масок".

11:36 24.04.2020

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) інформує

Онлайн послуги та засоби онлайн консультування Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків). Як подати документи для державної реєстрації громадських формувань у період карантину

09:47 03.04.2020