17 Вересня, 2021 р., 11:12
Найбільш високі ризики аварій в дорожньому русі за участю нетверезих водіїв механічних транспортних засобів, коли швидкість і сила гальмування великі. Пияцтво за кермом - це злочин. Але все-таки не можна обмежити дорожні нещастя від алкоголю тільки пияцтвом за кермом. Вони стосуються також пішоходів і велосипедистів, що знаходяться в стані сп'яніння.
23 Липня, 2021 р., 08:13
Шановний Євген Юрійович!
29 Січня, 2021 р., 09:21
Оголошення про ліквідацію юридичної особи:
14 Грудня, 2020 р., 11:38
Умови отримання соціальної підтримки на період обмежувальних заходів, з метою запобігання поширенню COVID - 19
01 Грудня, 2020 р., 10:31
Лозно-Олександрівська селищна рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна: котельня: с. Шарівка, Луганська область, вул. Новоселівка, буд 1А (витяг від 22.10.2020 року №229259147).
21 Травня, 2020 р., 16:49
Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай своїм розпорядженням оголосив 22 травня 2020 року Днем жалоби на Луганщині у зв’язку із трагічною загибеллю під час виконання службових обов’язків командира батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції у Луганській області Сергія Губанова.
14 Травня, 2020 р., 10:34