Відділ освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради

Триває реалізація проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33»

В смт. Лозно-Олександрівка триває реалізація проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33».

09:15 01.09.2020

Розпочато реалізацію проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33»

В Лозно - Олександрівській громаді розпочато реалізацію масштабного  проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33». Планується  оновлення системи теплопостачання по всій школі, заміна труб та радіаторів, повне облаштування даху, ремонт фасаду будівлі, встановлення пандусу, оздоблювальні роботи (туалет чоловічий, жіночий та для маломобільних груп населення), оновлення системи водопостачання, водовідведення та пожежної охорони.

09:00 13.07.2020