Стратегічний план розвитку Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади

08 Грудня, 2021 р., 12:11
Проект стратегії за посиланням               https://rada.info/upload/users_files/04335453/docs/08dfbf33b7f854d5e9cf1a254b7b2a4a.docx
02 Листопада, 2021 р., 16:12
1 листопада відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади. Члени робочої групи продовжили обговорювати стратегічні та операційні цілі. На порядку денному була третя стратегічна ціль – обговорювали формування та розвиток людського потенціалу громади. Люди – це головне багатство, тому створити умови для комфортного життя, можливостей для реалізації потенціалу громадян – одне із найважливіших завдань влади.  Реалізація цілі включає модернізацію таких сфер як освіта, культурні та спортивні послуги, надання соціальних та медичних послуг. Важливо, щоб послуги були доступними для всіх верств населення громади та були якісними. Напрацювання робочої групи надано у файлі, що додається. Приєднуйтесь до обговорення!
29 Жовтня, 2021 р., 15:59
На засіданні обговорили та затвердили завдання та проєкти щодо реалізації першої стратегічної цілі – «Економічний розвиток на основі внутрішнього потенціалу громади». Визначені проєкти будуть внесені до плану реалізації Стратегії. Матеріали засідання додаються. Запрошуємо мешканців громади до обговорення та коментарів.
20 Жовтня, 2021 р., 15:52
18 жовтня відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року.
12 Жовтня, 2021 р., 16:57
Розробка Стратегії розвитку громади вже вийшла на фінішну пряму. Обговорюємо стратегічні цілі та заходи щодо їх реалізації.  Сьогодні говорили про інфраструктуру громади і комфортні та безпечні умови мешкання. На порядку денному заходи щодо енергоефективності, ремонти доріг, забезпечення якісною питною водою, поводження з ТПВ.
20 Серпня, 2021 р., 11:27
19 серпня в смт. Лозно-Олександрівка відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування. Члени робочої групи працювали над "деревом проблем" та визначали стратегічні цілі розвитку громади, Окремо розглянули розвиток молодіжної політики.
20 Липня, 2021 р., 10:27
19 липня робоча група зі стратегічного планування опрацювала пріоритетні проблеми, які є в Лозно-Олександрівській громаді. Було виокремлено 21 проблему, за кожну проголосоване, та як підсумок відбулось їх ранжування за принципом від найбільш важливої для вирішення. Наступним кроком для опрацювання стане робота з визначення взаємозв’язку між проблемами та побудова  «дерева цілей». Нагадуємо, що ознайомитись з переліком проблем за принципом важливості для вирішення можна ознайомитись у закріпленому файлі, а також внести свої пропозиції.
10 Липня, 2021 р., 16:27
9 липня відбулось чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування. У ході засідання були розглянуті результати опитування мешканців громади щодо актуальних проблем, які потребують нагального вирішення та пропозицій щодо необхідних змін у житті громади. На підставі отриманих результатів, а також висновків зі складеного аналітичного профілю громади, робоча група визначила проблемні питання, шлях до вирішення яких буде закладено у Стратегію розвитку громади. На підставі проведеної роботи, також було внесено зміни до SWOT аналізу, у тому числі акцентовано більш уваги на гендерної складової проведеного аналізу
15 Червня, 2021 р., 13:16
До вашої уваги та обговорень, за посиланням, проект ситуаційного аналізу частини Стратегічного плану розвитку Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади: Ситуаційний аналіз
14 Червня, 2021 р., 13:12
Триває розробка Стратегії розвитку громади, члени робочої групи розпочали формування SWOT аналізу громади.