Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрвської об’єднаної територіальної громади

12 березня в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрвської об’єднаної територіальної громади.

09:24 13.03.2020

Підсумкове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади

14 листопада в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбулося підсумкове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади.

09:13 14.11.2019

Зустріч робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

16 вересня відбулася чергова зустріч робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської ОТГ. Окрім учасників робочої групи на зустрічі були присутні спеціаліст з соціальної мобілізації ПРООН Еміль Коренєв, Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов, начальник відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради Наталія Ляшко, працівники селищної ради та активні мешканців населених пунктів громади.

19:46 21.09.2019

Звіт Начальника Білокуракинського відділу поліції перед населенням Лозно-Олександрівської ОТГ

В рамках співпраці з програмою ПРООН 16.09.2019 року в Лозно-Олександрівському Будинку Культура відбулася зустріч поліції Білокуракинського району та населення Лозно-Олександрівської громади.

16:25 16.09.2019

Оголошення

16 вересня об 11:00 в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбудеться чергова зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості.

14:51 03.09.2019