Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості

14 Лютого, 2022 р., 16:39
Враховуючи Звіт з оцінки безпекового потенціалу Лозно-Олександрівської селищної ради експерта-консультанта з розробки місцевих НПА, розглянувши  напрацьовані рекомендації робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості рішенням сесії Лозно-Олександрівської селищної ради було затверджено цільову програму "Безпечна громада на 2022-2025рр".
05 Січня, 2022 р., 12:39
ГО «Лозно-Олександрівський Добродій» за участі робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості с. Привілля та органами місцевої влади завершили реалізацію гранту.
11 Грудня, 2021 р., 12:37
Під час реалізації гранту вдалося активно налагодити співпрацю з членами робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості с. Привілля, які під час чергових засідань долучали місцевих мешканців до обговорень з правоохоронними органами в питаннях безпеки в населеному пунктів та запрошували на засідання представників органів місцевої влади, які були присутні та до яких мали змогу ставити питання місцеві мешканці.
25 Листопада, 2021 р., 10:36
Звіт поліції перед населенням за 10 місяців 2021 року
25 Листопада, 2021 р., 10:25
Результати впровадження Програми Бюджету участі  2021 року та результати співпраці з Українським Жіночим Фондом в 2021 році
25 Листопада, 2021 р., 10:21
Під час заходу Михайло Антоненко - начальник сектору превенції Білокуракинського відділу поліції представив звіт поліції перед населенням за 10 місяців 2021 року та спільно з Емілем Коренєвим - спеціалістом з соціальної мобілізації ПРООН обговорили деякі питання безпеки в Лозно-Олександрівській громаді.
10 Листопада, 2021 р., 12:35
В рамках реалізації гранту планується облаштування території даного простору парковими світильниками, які будуть забезпечувати освітлення в вечірній час доби та облаштування його додатковим місцями для відпочинку спільно з організацією заходів з дільничним офіцером та органами місцевої влади стануть доречним вирішенням проблеми з забезпечення громадської безпеки в с. Привілля.
28 Вересня, 2020 р., 10:41
Завдяки підтримці Програми ООН із відновлення та розбудови миру посилюється спроможність Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської селищної ради.
08 Серпня, 2020 р., 17:29
Завершено реалізацію ще однієї міні-ініціативи в рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру!
16 Липня, 2020 р., 09:16
Ще одна маленька перемога в рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру!