Протидія домашньому насильству на території Лозно-Олександрівської ОТГ

23 Вересня, 2021 р., 08:59
Посилання на  сторінку кампанії «Спровокувала?»
23 Вересня, 2021 р., 08:57
• Спровокувала? Не існує "чоловічого спорту" та "жіночого спорту":   https://www.youtube.com/watch?v=gj_SyzWXOuM
23 Вересня, 2021 р., 08:54
• Спровокувала? Ревнощі - це не кохання:https://www.youtube.com/watch?v=pCAgS11LCKU
23 Вересня, 2021 р., 08:52
• Спровокувала? Жінка - не «берегиня»:https://www.youtube.com/watch?v=bm8LD41_60U
23 Вересня, 2021 р., 08:50
• Спровокувала? Домагання - це не комплімент https://www.youtube.com/watch?v=2TdrHUZUbQk
22 Січня, 2021 р., 16:44
Кажуть, як почнеш рік, так його і проведеш! Для освітян Лозно-Олександрівки та Привілля рік почався більш ніж продуктивно! 21 січня представники закладів освіти, педагоги, психологи та співробітники місцевого відділу освіти взяли участь в інтерактивному онлайн діалозі «Щодо попередження гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства та заохочення до шанобливих та ненасильницьких стосунків та ґендерної рівності серед жінок та чоловіків». Впродовж заходу учасники дізналися як розпізнати перші прояви різних видів гендерно зумовленого насильства, чим відрізняється сварка від насильства та ознайомилися з законодавчою базою у сфері протидії гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства. Також, учасникам було надано вичерпний перелік сервісів попередження та протидії гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства в Луганській області. Всі люди, залучені до виховного та освітнього процесу, від вихователя у садочку чи вчителя у школі до батьків вдома, мають надважливий вплив на формування світогляду учнів, тож поглиблення обізнаності всіх учасників процесу є чи не єдиним ключем до вирішення проблеми гендерної рівності та викорінення руйнівних гендерних стереотипів.  Вміння розпізнати перші прояви насильства, надати підтримку та вчасно звернутися по допомогу може одного разу врятувати комусь життя. Кожного дня ми стикаємося з десятками людей та маємо з ними взаємодію та, так чи інакше, впливаємо одне на одного. Наша мета, щоб ця взаємодія відбувалася на засадах гендерної рівності, шанобливих та ненасильницьких стосунків. Також освітянам буде надано сертифікат про учать в інтерактивному діалозі з поглибленні знань з попередження гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства та заохочення до шанобливих та ненасильницьких стосунків та ґендерної рівності серед жінок та чоловіків. Більш детальну інформацію щодо видів ГЗН та ДН можете знайти тут https://bit.ly/3f7D5hF  Захід проведено Представництвом ООН Жінки в Україні спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
23 Листопада, 2020 р., 17:39
Напередодні  міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», в межах реалізації проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні» МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з ООН Жінки в Україні забезпечили громади Луганської, Донецької та Запорізької областей інформаційною продукцією щодо протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству.   Близько шести тисяч буклетів з витримками із законодавства України та повним переліком сервісів допомоги і понад півтори тисячі інформаційних плакатів з телефонами гарячих ліній з протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому  насильству, було розповсюджено серед освітніх закладів, соціальних центрів, закладів охорони здоров’я, закладів культури та органів місцевої влади, мешканців цільових громад  Луганської, Донецької та запорізької областей.  Дякуємо всім, хто долучився до розповсюдження матеріалів, у тому числі, органам місцевої влади, соціальним службам та приватним підприємцям і установам, які погодилися розмістити інформаційну продукцію у власних приміщеннях.  Ми хочемо, щоб кожна жінка могла розпізнати перші прояви насильства, протистояти їм, та знати куди звернутися за допомогою!  Переглянути та завантажити інформаційні матеріали Ви можете за лінком  bit.ly/3pwd94N
13 Липня, 2020 р., 11:15
Захисти себе