Боротьба з карантинними бур’янами на території Лозно-Олександрівської ОТГ

Дата: 06.08.2020 15:34

НАГАДУЄМО!

З метою забезпечення благоустрою в селищі та селах Лозно-Олександрівської ОТГ, формування сприятливого для життєдіяльності середовища, покращення його санітарного стану, захисту довкілля, підвищення відповідальності, Лозно-Олександрівська селищна рада інформує громадськість про необхідність локалізації та ліквідації амброзії полинолистої у період її росту та цвітіння!

Боротьба з цією карантинною рослиною потребує спільних зусиль органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, самоорганізації населення, суб’єктів господарювання, громадськості, землевласників та землекористувачів. Тільки разом ми зможемо покращити санітарний стан селища та сіл громади, ліквідуючи амброзію.