ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ЛОЗНО-ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОКУРАКИНСКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСКОЇ ОБЛАСТІ до Міністерства регіонального розвитку

Дата: 19.06.2020 00:15

10 червня 2020 року депутати Лозно-Олександрівської селищної ради звернулися до Верховної Ради України з проханням сприяти у вирішенні надзвичайно важливого питання стосовно майбутньої приналежності території  громади:

Ми, депутати Лозно-Олександрівської селищної ради звертаємось до Вас від імені мешканців  Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади  та прилеглих населених пунктів. До складу Лозно-Олександрівської селищної ради входить 11 населених пунктів, населення  яких складає 2512 чоловік, населення прилеглих сіл складає близько 2000 чоловік. Однією з умов розподілу районів є віддаленість від нового адміністративного центру не більше 60 км. Пропозиція Мінрегіону приєднати Лозно-Олександрівську  громаду до Сватівського району до якого 100 км не відповідає умовам розподілу  та створює незручності мешканцям Лозно-Олександрівської  територіальної громади та прилеглих населених пунктів, які після виборів приєднаються до складу  селищної ради. Стан дорожнього покриття до м. Сватова знаходиться в критичному стані, автобусне сполучення відсутнє.

Депутати Лозно-Олександрівської селищної ради звертаються з проханням розглянути питання щодо приєднання Лозно-Олександрівської селищної ради, Привільської сільської ради та Шарівської сільської ради (які ввійдуть до складу селищної ради) до Старобільського району до якого 80 км, є постійне автобусне сполучення  та мешканцям селищної ради зручніше отримувати медичні, соціальні та інші послуги в Старобільському районі ніж в запропонованому Вами Сватівському районі. Враховуючи соціальну значимість порушеного питання, сподіваємось на Вашу підтримку та сприяння  у вирішенні  даного  питання.

З повагою та порозумінням, депутати Лозно-Олександрівської селищної ради.

Нагадаємо, що Мінрегіон оприлюднив проекти майбутніх районів в Україні, відповідно до яких на Луганщині планується утворення 8 районів, Лозно-Олександрівська ОТГ, за проектом, має увійти до складу Сватівського району.