Дата: 27.04.2020 16:37

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Неконтрольоване й переважно безкарне викидання сміття в не призначених для цього місцях стало серйозною проблемою Лозно-Олександрівської громади.

Відповідальність для тих, хто смітить у недозволених місцях передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Так, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340грн.) до вісімдесяти (1360грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850грн.) до ста (1700грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно ст.255 КУпАП та рішення сесії Лозно-Олександрівської селищної пради №40/28 від 18.12.2019 року «Про затвердження Правил благоустрою територій Лозно-Олександрівської селищної ради  та правил дотримання тиші в  громадських  місцях Лозно-Олександрівської селищної ради» протоколи про адміністративні правопорушення будуть складатись:

• уповноваженими представниками поліції;
  • заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів,  начальником   відділу   з питань  землеустрою та  житлово-комунального господарства;
  • головним спеціалістом  - землевпорядником;
  • спеціалістами  ІІ категорії;
  • старостами.

У подальшому вказані адміністративні протоколи будуть передаватись для розгляду та накладення штрафу до адміністративної комісії виконавчого комітету  Лозно-Олександрівської селищної ради.