До відома мешканців Лозно-Олександрівської ОТГ

Дата: 27.04.2020 16:26

Жителі Лозно-Олександрівської громади, підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від сміття та бруду, будівельного матеріалу, побілка дерев, прибирання гілля та ін.), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території селищ та сіл, утримувати в чистоті і порядку житлові будинки й інші об’єкти соціального призначення.

Лозно-Олександрівська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ, громадських організацій, громадян з проханням долучитись до місячника благоустрою та навести лад на  своїх територіях.

Щоби змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків.

З повагою та порозумінням, Лозно-Олександрівський селищний голова Олекесій ЛЕОНОВ