Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) інформує

Дата: 03.04.2020 09:47

Онлайн послуги та засоби онлайн консультування Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків). Як подати документи для державної реєстрації громадських формувань у період карантину

У зв'язку з впровадженням та продовженням дії низки обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує про доступні засоби отримання консультацій та подачі документів для державної реєстрації громадських формувань.

Так, отримати консультації з питань державної реєстрації громадських формувань у Луганській області можна звернувшись за телефонами 0645242216, 0953624202, а також скориставшись Онлайн чатом з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/online-chat-gf/.

За допомогою Онлайн чату можна поставити і отримати повну відповідь в режимі реального часу. У разі, якщо питання поставлено в неробочий час, можна залишити адресу електронної пошти на яку спеціалісти нададуть відповідь одразу, після початку роботи.

Також, у нагоді стануть послуги Онлайн будинку юстиції, за посиланням https://online.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна перевірити тотожність найменування громадської організації, новоствореній громадській організації зі статусом юридичної особи подати документи для проведення попередньою правової експертизи документів, а також подати документи онлайн для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

Звертаємо увагу, що для подачі документів для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи засновникам громадської організації необхідно мати електронний цифровий підпис!

Крім того, законодавством передбачена можливість для подачі документів поштовим відправленням для проведення реєстраційних дій. Документи для проведення державної реєстрації громадських формувань у Луганській області необхідно надсилати за адресою – 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд.22.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання документів поштовим відправленням, підпис заявника на відповідній формі заяви засвідчується нотаріально!

Всі зазначені засоби допоможуть в отриманні консультацій, надають можливість скористатися різними шляхами подачі документів для державної реєстрації громадських формувань, при цьому не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей!

Прості речі рятують ЖИТТЯ!

#ЗАЛИШАЙСЯВДОМА