Увага мешканці громади, що повернулись з-за кордону після 1 лютого 2020 року

Дата: 27.03.2020 08:25

Вам необхідно самоізолюватися та залишатися вдома 14 днів після приїзду із за кордону, обмежити спілкування з іншими, уважно спостерігати за станом свого здоров’я, щоденно інформувати свого сімейного лікаря щодо стану здоров’я та виконувати його вказівки.
Крім того обов'язково необхідно в найкоротші строки після приїзду проінформувати місцеві органи влади (селищну раду чи старостинські округи) щодо повернення на території громади із за кордону.
Порушення правил та норм, встановлених для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням карається штрафом від 17000 грн. до 51000 грн., арештом на строк до шести місяців, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Нагадуємо, що коронавірус COVID-19 не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є лише в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 метра.
Епідемію можна зупинити!