Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей

Дата: 19.02.2020 11:25

Виконавчий комітет Лозно-Олександрівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Лозно-Олександрівської селищної ради.

Умови конкурсу:

• громадянство України;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп'ютері.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресоюЛозно-Олександрівська селищна рада, вул. Центральна ,1, смт.Лозно-Олександрівка, Білокуракинського району, Луганської області, тел. для довідок: 9-33-34.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.