A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лозно-Олександрівська громада
Луганська область

Взяли участь у тренінгу на тему: «Законодавчі основи об'єднання. Практичні положення в галузі територіального об'єднання. Особливості формування та діяльності об'єднаних територіальних громад в контексті децентралізації влади в Україні».

Дата: 05.02.2020 09:03
Кількість переглядів: 335

4 лютого представники Лозно-Олександрівської ОТГ взяли участь у тренінгу на тему: «Законодавчі основи об'єднання. Практичні положення в галузі територіального об'єднання. Особливості формування та діяльності об'єднаних територіальних громад в контексті децентралізації влади в Україні».

Тренінг для представникі ОТГ Луганської області був організований в смт.Троїцьке у рамках реалізації компоненту Місцеве самоврядування та реформи з децентралізації влади Програми ООН із Відновлення та розбудови миру.

У тренінгу приймали участь Дмитро Курочка, спеціаліст із територіального об'єднання (ПРООН) та Ольга Чепель, кандидат юридичних наук, консультант з питань децентралізації в Чернівецькій області, представники ОТГ мали можливість не тільки почути останню інформацію, але й задати питання з тематики тренінгу, які наразі актуальні для громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора