A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лозно-Олександрівська громада
Луганська область

В Лозно-Олександрівській ОТГ затвердили антикорупційні політики

Дата: 31.01.2020 15:15
Кількість переглядів: 34

23 січня 2020 року в Лозно-Олександрівської об’єднаної громаді сесія одноголосно підтримала проект  Антикорупційної програми на 2020 – 2022 роки, який розроблено за участю голови громади Олексія Леонова, представників селищної ради, депутатів, активних мешканців громади та за експертною підтримкою Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Під час сесії секретар Лозно-Олександрівської селищної ради Назарова Альона презентувала проект програми та розповіла про основні заходи, на які направлена її реалізація: «Застосування  Антикорупційної програми допоможе посилити комунікацію та співпрацю між місцевими жителями, селищної ради у здійсненні антикорупційної  діяльності в межах громади. В Програмі визначенні основні завдання такої діяльності, проведена систематизація антикорупційних заходів, визначені строки її виконання та відповідальні особи».

 «Створення умов та Здійснення об’єктивного оцінювання корупційних ризиків у діяльності ради Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади є необхідним кроком у запобіганні порушенням антикорупційного законодавства, - прокоментував  подію Голова ОТГ, - Такий підхід надасть можливість забезпечити відповідність антикорупційних заходів специфіці діяльності та раціонально використовувати ресурси, що спрямовуються на проведення відповідної роботи».

Раніше в громаді було проведено ряд заходів з метою обговорення проекту, тому основні питання було узгодженно в процесі підготовки самого проекту.

Нагадуємо, що Лозно-Олександрівська ОТГ стала одним із партнерів громад-учасниць проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад» завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії Чернігівським Центром Прав Людини в партнерстві з громадськими організаціями: Центр громадської адвокатури (Львів), Громадська ініціатива Луганщини, Фонд розвитку міста Миколаєва та Чугуївська правозахисна група.

      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора