Селищний голова Олексій Леонов взяв участь у обласних заходах присвячених Дню Соборності України.

Дата: 22.01.2020 22:13

Сьогодні у Сєвєродонецьку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, керівництво районних державних адміністрацій та ОТГ, керівники та співробітники структурних підрозділів ОДА, військовослужбовці, правоохоронці, рятувальники, освітяни, медики та інші небайдужі містяни.

По завершенні всі присутні стали у «Живий ланцюг єдності», який символізує злуку та єдність української держави.