Відсвяткували День працівників сільського господарства!

Дата: 18.11.2019 16:29

17 листопада в Мирненському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Вшановували тих, хто, не покладаючи рук, працює у полі, чесною самовідданою працею творить найдорожче – хліб. Хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, примножувати її славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.
Працівників аграрного сектору привітали зі святом голова Лозно-Олександрівської ОТГ - Олексій Леонов та староста Мирнеського старостинського округу - Ірина Нікітіна.
Організатори заходу відзначили запрошених на свято ветеранів та робітників сільськогосподарського виробництва та вручили їм подяки з подарунками.
По завершенню офіційної частини свята, учасниками художньої самодіяльності Лозно-Олександрівської ОТГ разом із запрошеними гостями - ансамблем "SoloMia" було дано святковий концерт.