A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лозно-Олександрівська громада
Луганська область

Реалізовано проект «Придбання музичного обладнання для проведення масових заходів в будинку культури селища Мирне» за сприяння Луганської обласної державної адміністрації

Дата: 09.11.2019 19:01
Кількість переглядів: 275

Ініціативна група мешканців селища Мирне Лозно-Олександрівської ОТГ прийняла участь у конкурсі проектів місцевого розвитку, оголошений Луганською облдержадміністрацією у 2019 році.

Для участі у конкурсі було подано проект «Придбання музичного обладнання для проведення масових заходів в будинку культури селища Мирне» який передбачав створення необхідних умов для організації дозвілля та проведення масових заходів для жителів селища Мирне, с. Нянчине та с. Попасне  шляхом забезпечення Мирненського будинку культури необхідним сучасним музичним обладнанням, проект отримав перемогу.

На даний час реалізація проекту завершена, в рамках проекту було придбано  обладнання для забезпечення Мирненського будинку культури якісною сучасною музичною апаратурою для проведення масових та святкових заходів.

Проект було реалізовано за сприяння Луганської обласної державної адміністрації спільно з Ініціативною групою громадян селища Мирне та за підтримки Лозно-Олекссандрівської селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора