Привітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 14:51

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.
Щиро вдячні працівникам будинків культури, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю Вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Лозно-Олександрівський селищний голова - Олексій Леонов