Дата: 08.11.2019 11:41

Завершено реалізацію проекту «Освітлення території дитячого майданчика та зони дозвілля селища Мирне» в рамках конкурсу грантів «Зміцнення особистої та громадської безпеки у вибраних громадах Донецької та Луганської областей» за підтримки Громадської організації «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

В рамках проекту планувалося  встановлення освітлення на території дитячого майданчику та зони дозвілля в селищі Мирне, що є необхідною умовою для формування комфорту та безпеки мешканців селища, для підвищення якості та рівня життя населення, створення безпечних умов для проживання та вечірнього дозвілля.
На даний час на території встановлено вуличні світильники та проведено висадження саджанців для озеленення. Надалі територію відпочинку планується розширювати, новими дитячими та спортивними комплексами, а також вуличними тренажерами, приймаючи активну участь в грантових конкурсах та конкурсах міні-проектів.

Проект було реалізовано Громадською Організацією «Лозно-Олександрівський Добродій» за підтримки Лозно-Олекссандрівської селищної ради.