Презентація пункту прокату технічних засобів реабілітації комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради

Дата: 07.11.2019 15:52

7 листопада в Будинку культури смт. Лозно-Олександрівка, відбувся захід на якому були представлені технічні засоби реабілітації пункту прокату комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради», які були отримані за результатами конкурсу проектів в межах програми малих грантів для підтримки проектів, спрямованих на зміцнення громадської безпеки, доступу до правосуддя, соціальної згуртованості, взаємодії поліції з населенням на засадах партнерства у цільових громадах Донецької та Луганської областей, що виконується за договором між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН з відновлення та розбудови миру.
В рамках реалізації проекту було придбано:
- Інвалідні візки;
- Ходунки;
- Крісло-туалет з санітарним оснащенням (туалетні стільці);
- Милиці;
- Протипролежневі матраци;
- Палиці
На заході були присутні: Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов, начальник відділу соціального захисту Лозно-Олександрівської селищної ради Ксенія Дерев’янко, соціальні робітники та керівництво комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради», члени громадської організації «Лозно-Олександрівський Добродій» та населення громади, які зацікавлені в тих технічних засобах реабілітації які були представлені.
Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов разом з директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради» Дар’єю Шинкаренко представили та розповіли усім присутнім про наявність технічних засобів реабілітації, про правила надання в користування на безоплатній основі населенню які їх потребують, прийняли всі рекомендації щодо поліпшення та розширення пункту прокату.
Всім зацікавленим надавався роздатковий матеріал у вигляді буклету, де вони змогли ознайомитись з тими технічними засобами реабілітації які є в наявності та які б вони змогли взяти в користування.
Завдяки наявності технічних засобів реабілітації, покращаться умови життя людей з обмеженими можливостями, людей з особливими потребами, людей з інвалідністю та людям похилого віку.
Будуть створені належні умови для пересування вразливих груп населення територією громади, буде зміцнена громадська безпека, буде забезпечене належне функціонування пункту прокату та покращаться умови для проживання мешканців громади, а також сприятиме поштовхом до сталого соціального розвитку.
Люди будуть почувати себе комфортно, впевнено та захищено в громаді!