ВІДБУВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНЕ НАСИЛЬСТВО ЯК ПРОЯВ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ»

Дата: 04.06.2019 16:36

4 червня представники робочої  групи з безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної  громади взяли участь у інформаційному заході з елементами тренінгу «Ґендерно зумовлене насильство як прояв порушення прав людини» у рамках проекту  «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» організованого МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Метою заходу було підвищення рівня обізнаності мешканців громади щодо ґендерно зумовленого насильства, а саме: сутності поняття, його видів та ознак, сприяння розвінчування міфів та стереотипів щодо цього явища.