Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

25 Січня, 2022 р., 08:52
В рамках НКВПУ триває реалізація проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33». У зв'язку з коригуванням кошторисної документації та збільшенням вартості проекту для виконання додаткових робіт на 10% відбувається ремонт харчоблоку та спортивної зали.
30 Вересня, 2021 р., 09:06
В рамках НКПВУ триває реалізація проєкту: «Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка (капітальний ремонт)», вже виконано наступні види робіт: оновлено систему теплопостачання, замінено труби та радіатори, облаштовано дах будівлі, здійснено ремонт фасаду будівлі, встановлено пандус, встановлено системи водопостачання та водовідведення, на даний час тривають внутрішні оздоблювальні роботи.
25 Вересня, 2021 р., 09:04
В рамках НКВПУ завершено фасадні роботи за проектом «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33».
20 Травня, 2021 р., 13:50
19 травня 2021 року відбувся моніторинг виконання будівельних робіт за проєктами, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України - спільна програма Європейського інвестиційного банку та уряду України - «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33» та «Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка (капітальний ремонт)».
18 Лютого, 2021 р., 13:40
17 лютого 2021 року в смт. Лозно-Олександрівка відбувся моніторинг виконання будівельних робіт за наступними проєктами:  «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33» та «Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка (капітальний ремонт)».
15 Вересня, 2020 р., 10:35
В Лозно - Олександрівській громаді розпочато реалізацію другого масштабного  проєкту «Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка (капітальний ремонт)».  Планується  проведення повного капітального ремонту будівлі включаючи наступні види робіт: оновлення системи теплопостачання, заміна труб та радіаторів, повне облаштування даху, ремонт фасаду будівлі, встановлення пандусу, оздоблювальні роботи, оновлення системи водопостачання, водовідведення, пожежної охорони тощо
01 Вересня, 2020 р., 09:15
В смт. Лозно-Олександрівка триває реалізація проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33».
13 Липня, 2020 р., 09:00
В Лозно - Олександрівській громаді розпочато реалізацію масштабного  проєкту «Капітальний ремонт Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська обл, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Жовтнева (Вишнева), буд.33». Планується  оновлення системи теплопостачання по всій школі, заміна труб та радіаторів, повне облаштування даху, ремонт фасаду будівлі, встановлення пандусу, оздоблювальні роботи (туалет чоловічий, жіночий та для маломобільних груп населення), оновлення системи водопостачання, водовідведення та пожежної охорони.