Бренд громади

Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада стала однією з громад Луганщини, яка отримала бренд в рамках реалізації проекту за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Розробка Бренду Лозно-Олександрівської громади здійснювалася спільно з командою експертів проєкту Brandville у співпраці з робочою групою, до якої увійшли представники громади.

Новостворений бренд – ромб з крапкою всередині. Так ще у давні часи відображали засіяне поле. У даному варіанті ромб розімкнений і його дві половини відображають одразу кілька значень:

1) стрілки, як динамічні символи руху, розвитку та прогресу. Вони йдуть назовні від центру, розширюючи горизонти, можливості.

2) Двоє людей (ліва і права частини), що умовно тримаються за руки, формуючи безпечну громаду.

Лозно-Олександрівська громада - громада сталого господарювання!

Брендбук Лозно-Олександрівської громади